eaton-electric.sk

Produkty

Zákaznické centrum Eaton

OBJEDNÁVKY TOVARU

objednávky tovaru, stav objednávok, dostupnosť tovaru, termíny dodania

Telefón: +421 2 4820 4316 - 17
E-mail: EatonCareSK@eaton.com

TECHNICKÁ PODPORA

produktové poradenstvo, cenové dopyty

Telefón: +421 2 4820 4320
Telefón: +421 2 4820 4325
E-mail: PodporaSK@eaton.com

ZÁLOŽNÉ ZDROJE – SERVIS

Telefón: +421 2 4820 4324
Telefón: +421 903 795 649
E-mail: UPSInfoSlovakia@eaton.com

SEKRETARIÁT

Telefón: +421 2 4820 4311
Telefón: +421 905 579 490
E-mail: ElectricSK@eaton.com


Všeobecné obchodné podmienky na predaj tovaru


Slovenská republika
Rádiofrekvenčný systém xComfort

 

RF systém možno využiť pre modernizáciu existujúcich elektroinštalácií, ale aj rekonštrukciách a novostavbách s minimálnou požiadavkou na ukladanie káblov. Zaisťuje zvýšenie komfortu, bezpečnosti bývania a úsporu nákladov na vykurovanie, resp. klimatizáciu. Tento "bezdrôtový" systém novej technológie používa pre prenos povelov iba rádiový signál. Spínacie prvky - aktory môžu byť umiestnené priamo v spotrebičoch - svietidlách, roletách, alebo v inštalačných krabiciach. Senzory - nástenné tlačidlá, bezdrôtové termostaty, teplotné senzory, detektory pohybu PIR apod. môžu byť lepením umiestnené kdekoľvek, príp. môžu byť aj prenosné (diaľkové ovládače).

 

 

Room Manager - zobrazovacia jednotka s grafickým displejom sa používa pre zónové bezdrôtové riadenie vykurovania až 6 miestností. Umožňuje nastavenie rôznych teplotých režimov: komfortný, nočný, útlmový, protimrazový, príp. časové spínanie spotrebičov a ďalšie funkcie. V mieste inštalácie RM sa meria priestorová teplota zabudovaným senzorom teploty. Zobrazuje meranie elektrickej energie (príkon, menovitý prúd a napätie), spotreby plynu, vody. Energetický manažment - spotreba, náklady, emisie CO2, predpoveď nákladov a spotreby, vypnutie obvodu pri prekročení nastaveného limitu spotreby. Taktiež umožňuje meranie dodanej energie do siete (vhodné napr. pre fotovoltické systémy).

 

 

Moderná eletroinštalácia Xcomfort

Vaše riešenie pre novostavby a rekonštrukcie.

 

Systém modernej elektrickej inštalácie Xcomfort zaisťuje pohodlie a bezpečie Vášho domova. Doprajte si pohodlné spínanie alebo stmievanie osvetlenia, komfortné riadenie vykurovania, ovládanie žalúzií, roliet alebo garážových brán a ostatných spotrebičov diaľkovým ovládačom alebo bezdrôtovými nástennými tlačidlami. Iste oceníte aj možnosť centrálneho vypnutia osvetlenia a vybraných elektrospotrebičov napr. pri odchode z domu či spálne alebo funkciu simulácia prítomnosti v dome, ak ste práve na dovolenke. Veľmi príjemné je využitie svetelných scén, kedy sa naprogramujú rôzne kombinácie intenzity osvetlenia jednotlivých svietidiel v miestnosti - napríklad pre sledovanie televízie, čítanie knihy, posedenie s priateľmi. Pred príchodom domov môžete komunikovať s Vašim domom pomocou mobilného telefónu a na diaľku si tak zaistiť príjemnú pohodu - aktivovať vykurovanie na komfortnú teplotu, prípadne zapnúť saunu.

 

Doprajte si aj Vy vo Vašom dome či byte:

 

  • KOMFORT A POHODLIE
  • BEZPEČIE A ISTOTU
  • JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE
  • CENTRÁLNU KONTROLU a ešte mnoho ďalších funkcií.

Viac nájdete na www.xcomfort.cz.