eaton-electric.sk

Zákaznické centrum Eaton

OBJEDNÁVKY TOVARU

objednávky tovaru, stav objednávok, dostupnosť tovaru, termíny dodania

Telefón: +421 2 4820 4316 - 17
E-mail: EatonCareSK@eaton.com

TECHNICKÁ PODPORA

produktové poradenstvo, cenové dopyty

Telefón: +421 2 4820 4320
Telefón: +421 2 4820 4325
E-mail: PodporaSK@eaton.com

ZÁLOŽNÉ ZDROJE – SERVIS

Telefón: +421 2 4820 4324
Telefón: +421 903 795 649
E-mail: UPSInfoSlovakia@eaton.com

SEKRETARIÁT

Telefón: +421 2 4820 4311
Telefón: +421 905 579 490
E-mail: ElectricSK@eaton.com


Všeobecné obchodné podmienky na predaj tovaru


Slovenská republika

Súbory na stiahnutie

Novinky

 Archív >>


 
 
 
 

01.11.2018 | Eaton predstavuje UPS Eaton 91PS

Spoločnosť Eaton dnes predstavila rad Eaton 91PS, čo je jednofázový variant jeho existujúceho radu zdrojov neprerušiteľného napájania (UPS) Eaton 93PS, ktorý je špičkou v tejto oblasti. Oba rady sú určené pre oblasti použitia, v ktorých sú dôležité vlastnosti ako: účinnosť, spoľahlivosť, bezpečnosť a rozšíriteľnosť. Tento novo predstavený jednofázový zdroj Eaton 91PS má menovitý výkon 8 až 30 kW, zatiaľ čo trojfázový zdroj Eaton 93PS je k dispozícii od 8 do 40 kW.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

03.09.2018 | Spoločnosť Eaton predstavuje UPS Eaton 9SX s nižším výkonom

Spoločnosť Eaton dnes oznámila doplnenie modelov s nižším výkonom do portfólia neprerušiteľných zdrojov napájania Eaton 9SX (UPS) v Európe, na Strednom východe a v Afrike (EMEA). Eaton 9SX ponúka vysokú dostupnosť, flexibilitu a pokročilú ochranu pre IT, infraštruktúru malého dátového centra, úložiska, rovnako ako pre sieťové, priemyselné, lekárske a telekomunikačné aplikácie. Nové modely rozširujú existujúce produktové portfólio modelov UPS s výkonom 5 až 11 kVA vo väčšom výkonovom rozsahu od 700 VA do 6 kVA a sú k dispozícii vo formáte Tower a Rack. Tento rad bude k dispozícii od septembra 2018.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

02.07.2018 | Výhody ukladania elektrickej energie a energetická účinnosť energií

Richard Molloy, Head of Energy Storage v spoločnosti Eaton, Veľká Británia. V minulých rokoch sa trh s energiami rozvíjal exponenciálne. Veľký pokrok sa dosiahol v spôsobe zaisťovania zdrojov a dodávok elektrickej energie až po využívanie a sledovanie spotreby elektrickej energie.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

23.04.2018 | Nové bezpečnostné relé ESR5-NO-31-UC so širokopásmovým vstupným napätím

Spoločnosť Eaton zaoberajúca sa riadením energie rozširuje portfólio bezpečnostných relé s novým ESR5-NO-31-UC. Zariadenie bolo navrhnuté pre univerzálne napätie od 24 V do 230 V AC alebo DC, čo je vhodné ako pre globálne použitie, tak pre rôzne architektúry riadiacich systémov. Relé možno použiť aj s riadiacim napätím 110 V, čo umožňuje jeho nasadenie v USA. Nové bezpečnostné relé je posledným prírastkom do radu ESR5 spoločnosti Eaton. Jeho uvedenie na trh potvrdzuje univerzálnu použiteľnosť zariadenia ESR5 a súčasne znižuje náklady spojené s inventarizáciou, konštrukciou a objednávaním.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

23.04.2018 | Mobilná parametrizácia frekvenčných meničov s novou aplikáciou Eaton drivesConnect App

Komplexné portfólio frekvenčných meničov PowerXL spoločnosti Eaton možno teraz ovládať mobilnými zariadeniami: Nová aplikácia drivesConnect spoločnosti Eaton zmení ľubovoľný smartphone alebo tablet na rozhranie človek-stroj, čím konštruktérom a operátorom strojov zjednoduší parametrizáciu, ovládanie a monitorovanie frekvenčných meničov DE1, DC1 a DA1.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

23.04.2018 | Produkt typu všetko v jednom - "enclosed drive" DG1 znižuje technické požiadavky a zvyšuje bezpečnosť

Spoločnosť Eaton zaoberajúca sa riadením energie teraz ponúka univerzálny frekvenčný menič DG1 ako súčasť zostavy „enclosed drive": Toto riešenie poskytuje systémovým integrátorom produkt s vopred zapojeným a testovaným typom rozvádzača, v ktorom sú už nainštalované všetky komponenty potrebné pre ovládanie pohonov. Všetky prvky od svoriek až po ovládací panel a samotný menič, pochádzajú z produktového portfólia spoločnosti Eaton a zaisťujú tak harmonickú súhru všetkých súčastí pohonu. Tento modulárny systém je k dispozícii pre aplikácie od 30 kW do 630 kW a vďaka svojej flexibilite sa môže individuálne prispôsobiť potrebám zákazníka. To významne znižuje náklady spojené s inžinierskymi prácami, objednávkami, zapojením, inštaláciou a testovaním. Pre zákazníkov to znamená kratšie dodacie lehoty a nižšiu cenu. Zákazník tak dostane spoľahlivý systém, ktorý bol testovaný ako produkt typu „všetko v jednom".
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

23.04.2018 | Inteligentné, komunikatívne, kompaktné - modulárne PLC XC300 od spoločnosti Eaton

Nové modulárne PLC XC300 od spoločnosti Eaton umožňuje konštruktérom strojov a systémov realizovať moderné a efektívne koncepty automatizácie - obzvlášť pri kombinácii s I/O systémom XN300 a dotykovými panelmi XV300. Vďaka vysokému výkonu a vynikajúcim komunikačným funkciám umožňujú rýchle cykly modulárnej riadiacej jednotky vyššiu produktivitu strojov. Rôzne možnosti rozhrania riadiacej jednotky poskytujú univerzálny a flexibilný dátový uzol pre širokú škálu aplikácií. Integrovaný OPC server realizuje štandardizovaný prenos dát pri M2M komunikácii, zaisťuje bezproblémovú integráciu do architektúry automatizácie a tvorí tak jednoduchú cestu smerom k Priemyslu 4.0.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

23.04.2018 | Certifikácia DNV-GL pre systém vzdialených I/O XN300 - spoločnosť Eaton rozširuje svoje portfólio automatizačných riešení pre lodné aplikácie

Extrémne kompaktný I/O systém XN300 od spoločnosti Eaton je teraz certifikovaný DNV-GL a je tak schválený pre použitie na lodiach. Spoločnosť Eaton tým rozširuje svoje komplexné portfólio automatizácie pre odvetvie stavby lodí.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

30.03.2018 | Digitálny istič NZM spoločnosti Eaton ponúka lepšiu konektivitu, maximálnu bezpečnosť a ľahšiu manipuláciu v jednom kompaktnom zariadení

Spoločnosť Eaton uvádza na trh novú generáciu nn ističa NZM. Nový produkt je vďaka použitiu technológie Power Xpert Release (PXR), ktorá umožňuje lepšiu konektivitu a širokú škálu integrovaných meracích prvkov oveľa jednoduchší na inštaláciu a prevádzku. Výhodou je integrované meranie prúdu a napätia, ktoré zníži náklady na dodatočnú inštaláciu takýchto prvkov. Funkcie ako ArcFlash Reduction Maintenance SystemTM (ARMS) alebo zónová selektivita zaisťujú nadštandardnú ochranu človeka aj stroja.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

20.03.2018 | Elektronický miniatúrny istič PXS24 - maximálna spoľahlivosť pre obvody 24 V DC

Vzostup elektronického monitorovania prúdov je nezastaviteľný. Spoločnosť Eaton je na čele rozvoja elektronických riešení, ktoré ponúkajú maximálnu ochranu a tiež rad praktických výhod. Kým elektromechanické riešenia poskytujú dostatočnú ochranu v aplikáciách s tradičnými napájacími zdrojmi, v prípade elektronických napájacích zdrojov už nie sú dostatočné. Sú odolné voči skratu, ale v prípade poruchy znižujú výstupné napätie na takú nízku úroveň, že zostávajúca energia je príliš malá na to, aby bežný istič vybavil. Elektronické riešenia tak poskytujú oveľa väčšiu bezpečnosť: Sú schopné rýchlo detegovať preťaženie a potom odpojiť iba chybné súčasti stroja od zdroja napájania. Stroj zostáva kontrolovateľný a môže byť napríklad vypnutý kontrolovaným spôsobom. PXS24 zaisťuje nielen čo najvyššiu dostupnosť systému, ale šetrí aj čas, priestor a náklady na inštaláciu.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

20.03.2018 | Eaton optimalizuje rozsah 93PS UPS pre nízke výkony

Neprerušiteľné zdroje napájania (UPS) vo väčšine aplikácií zvyčajne pracujú s olovenými batériami. Napriek dobrým skúsenostiam s nimi si tieto tradičné UPS stále vyžadujú pomerne častú výmenu batérii a vhodnú infraštruktúru pre olovenú batériu, vrátane batériových miestností s riadenou teplotou a vetraním pre odstraňovanie vodíku. Vzhľadom k tomu, že náklady na lítiovo-iónové batérie a superkondenzátory sa blížia k cene olovených batérii, je teraz možnosť narušiť status quo. Technológia lítiovo-iónových batérií a superkondenzátorov je osvedčená. Teraz má aj nový ekonomický zmysel.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

29.01.2018 | Ukladanie energie: Transformácia obchodu s efektívnym využívaním energie

Energetický trh sa v priebehu posledných rokov zdesaťnásobil - počnúc spôsobom, akým uľahčujeme a monitorujeme využívanie energie, až po spôsob získania a dodania elektrickej energie. Technológie prenikli na trh verejných služieb s inteligentnými systémami monitorovania a mobilnými blokmi batérií, klimatické zmeny nás však zároveň nútia viac premýšľať o možnostiach získavania energie obnoviteľnými zdrojmi. Síce ako spotrebitelia sme pripravení privítať energetické zmeny v krajine, ponúka sa však otázka, prečo na túto zmenu nie sú pripravené mnohé podniky.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

10.02.2018 | Koniec storočia uhlia - hor sa do veku ukladania energií

Louis Shaffer, vedúci segmentu distribuovanej energie EMEA v spoločnosti Eaton uvažuje o posune od "uhlia" smerom k obnoviteľným zdrojom energie - a potenciál budúceho energetického trhu s rozvodnými mikrosieťami vo Veľkej Británii.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

18.01.2018 | Vyplnenie medzery v oblasti riadenia energetických zdrojov

Marika Sinikari, Eaton hovorí o tom, prečo musia odvetvia dátových centier v Spojenom kráľovstve zaplniť medzeru v oblasti riadenia energetických zdrojov za účelom ďalšieho rastu a inovácií.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste: