eaton-electric.sk

Zákaznické centrum Eaton

OBJEDNÁVKY TOVARU

objednávky tovaru, stav objednávok, dostupnosť tovaru, termíny dodania

Telefón: +421 2 4820 4316 - 17
E-mail: EatonCareSK@eaton.com

TECHNICKÁ PODPORA

produktové poradenstvo, cenové dopyty

Telefón: +421 2 4820 4320
Telefón: +421 2 4820 4325
E-mail: PodporaSK@eaton.com

ZÁLOŽNÉ ZDROJE – SERVIS

Telefón: +421 2 4820 4324
Telefón: +421 903 795 649
E-mail: UPSInfoSlovakia@eaton.com

SEKRETARIÁT

Telefón: +421 2 4820 4311
Telefón: +421 905 579 490
E-mail: ElectricSK@eaton.com


Všeobecné obchodné podmienky na predaj tovaru


Slovenská republika
05.12.2016 | Spoločnosť Eaton uviedla na trh zariadenie na detekciu oblúkového skratu s cieľom zvýšiť bezpečnosť elektrických zariadení

Spoločnosť Eaton uviedla na trh zariadenie na detekciu oblúkového skratu (AFDD+), ktoré je určené na ochranu osôb pred požiarmi spôsobenými oblúkovými výbojmi. Nové zariadenie od spoločnosti pôsobiacej v oblasti riadenia spotreby energie zisťuje vysokofrekvenčnú charakteristiku elektrického obvodu, ktorá signalizuje hroziaci oblúkový výboj a aktivovaním ističa obvod vypne a eliminuje riziko vzniku požiaru.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

08.11.2016 | Vypínacia jednotka novej generácie od spoločnosti Eaton uľahčuje testovanie vzduchových ističov

Eaton uviedol na globálny trh svoju vypínaciu jednotku novej generácie − platformu Power Xpert Release (PXR) − ktorá umožňuje inžinierom testovať a konfigurovať ističe z PC prostredníctvom USB portu. Jednotka je integrovaná do vzduchových ističov IZMX. V dôsledku toho môžu používatelia ľahšie pracovať s vypínacou jednotkou a ukladať si testovacie dáta, a tým zlepšovať režimy kontroly a údržby.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

05.09.2016 | Spoločnosti Nissan a Eaton prinášajú spoľahlivé a dostupné ukladanie energie pre každého so systémom „xStorage HOME“

Vedúca spoločnosť v automobilovom odvetví Nissan a líder v oblasti správy energií Eaton spojili svoje sily a predstavili novú jednotku na ukladanie energie pre domácnosti – navrhnutú ako najspoľahlivejší a najdostupnejší systém na trhu. „xStorage HOME“ je plne integrovaný systém na ukladanie energie, ktorý umožňuje spotrebiteľom ovládať, kedy a ako používajú energiu vo svojich domácnostiach.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

05.09.2016 | Spoločnosť Eaton pridáva do jadra svojho produktového portfólia riešenia na ukladanie energie

Spoločnosť Eaton, ktorá pôsobí v oblasti správy energií, vyvinula portfólio riešení na ukladanie energie pre širokú škálu sektorov od trhov pre domácnosti a komerčné trhy až po veľké priemyselné a sieťové aplikácie.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

05.09.2016 | Spoločnosť Eaton sprístupňuje technológiu na ukladanie energie Advancion® od spoločnosti AES v Európe, na Blízkom východe a v Afrike

Spoločnosť Eaton (NYSE: ETN), ktorá podniká v oblasti správy energií, dnes oznámila dostupnosť akumulátorovej platformy na ukladanie energie Advancion® od spoločnosti AES ako centrálnej súčasti svojich integrovaných sieťových systémov ukladania energie na zlepšenie stability siete a vytvorenie infraštruktúry pre obdobia najväčšej spotreby.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

05.09.2016 | Núdzové únikové svietidlá CrystalWay od spoločnosti Eaton sú vynikajúce z hľadiska štýlu aj bezpečnosti

Spoločnosť Eaton uviedla na trh rad atraktívnych núdzových únikových svietidiel, ktoré komerčným budovám poskytujú spôsob značenia únikových ciest v súlade s estetickým vzhľadom interiéru. Nový rad  svietidiel CrystalWay s moderným vzhľadom stanovuje nové štandardy v oblasti dizajnu a zároveň zaručuje vynikajúcu účinnosť a sú v súlade s najnovšími legislatívnymi požiadavkami a odporúčaniami. Svietidlá CrystalWay sú pripojiteľné na centrálny batériový systém alebo majú vlastný napájací zdroj, batériu a vďaka svojej flexibilite vyhovujú širokej škále aplikácií rôzneho rozsahu od kancelárskych objektov až po rozsiahle stavby ako sú napr. letiská a podobne.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

23.08.2016 | Frekvenčné meniče Eaton PowerXL DC1: Maximálna flexibilita, teraz pre výkony až do 22kW

Spoločnosť Eaton rozšírila svoj rad kompaktných frekvenčných meničov PowerXL DC1 a doplnila ho o modely pre menovité výkony až do 22 kW. Vďaka tomu je možné ponúknuť frekvenčné meniče s jednoduchým ovládaním a rýchlym uvedením do prevádzky pre riešenie pohonov s výkonmi od 0,37 do 22 kW. Spoločnosť Eaton, ktorá sa zaoberá produktmi pre správu napájania, poskytuje týmito modelmi výrobcom zariadení a systémov účinný a nákladovo efektívny pohon jednoduchých aplikácií vysokého výkonu s využitím známeho radu meničov. Typické oblasti použitia, ktoré pokrýva rad DC1, zahŕňajú čerpadlá a ventilátory, dopravníky, rotačné a plniace stroje.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

23.08.2016 | Ultrakompaktný modulárny systém

Spoločnosť Eaton vyvinula nový ultrakompaktný modulárny systém vstupov a výstupov so širokou škálou výhod pre konštruktérov strojov. Systém vstupov a výstupov XN300 s komunikačným rozhraním CANopen, technológiou svoriek push-in a vysokým počtom kanálov na modul doplňuje rozsiahle portfólio produktov pre automatizáciu v ponuke spoločnosti Eaton.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

19.07.2016 | Prúdové chrániče pre reziduálne prúdy so zmiešanými frekvenciami

Spoločnosť Eaton, ktorá pôsobí v oblasti energetického hospodárstva, rozšírila svoje portfólio spínacích zariadení o chránič reziduálneho prúdu typu F, ktorý je navrhnutý špeciálne na použitie v jednofázových frekvenčných meničoch ako sú práčky a tepelné čerpadlá a poskytuje vynikajúcu ochranu pracovníkov a systémov. Tento chránič umožňuje elektrotechnikom zvýšiť spoľahlivosť ich vybavenia a zároveň zabezpečiť vysokú úroveň bezpečnosti pre používateľov.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

11.07.2016 | Nové riešenia distribúcie napájania zlepšujú flexibilitu Eaton v malých IT inštaláciách

Spoločnosť Eaton predstavila nový rad vnútrostojanových rozvádzačov elektrickej energie 1U a 2U (ePDU), ktoré sú navrhnuté tak, aby pomáhali najmä IT manažérom optimalizovať inteligentnú distribúciu napájania v konvergovaných a hyperkonvergovaných infraštruktúrnych sústavách a menších IT aplikáciách. Tento nový rad ePDU je k dispozícii zákazníkom v regióne EMEA (Európa, Stredný východ a Afrika) a umožňuje používateľom menších IT systémov využívať množstvo výhod riadenia napájania, ktoré boli predtým doménou zvislých jednotiek ePDU 0U spoločnosti Eaton, vrátane zlepšenej efektívnosti, znížených nákladov a zdokonalenej kontinuity obchodných procesov.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

07.07.2016 | Poistkový odpínač Eaton XNH – maximálna bezpečnosť pre distribúciu energie

Spoločnosť Eaton predstavuje najnovšiu generáciu svojich poistkových odpínačov NH XNH. Výkonnostný rozsah a jednoduchá inštalácia odpínačov umožňuje bezpečnejšiu, cenovo efektívnejšiu a časovo úspornejšiu realizáciu nn riešení. Nový poistkový odpínač spoločnosti Eaton je tiež prvým odpínačom s nožovými poistkami, ktorý je možné pripojiť v základnom vyhotovení k systému SmartWire-DT.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

13.06.2016 | Eaton predstavuje optimalizované napájacie riešenie pre menšie IT aplikácie

Spoločnosť Eaton, ktorá sa zaoberá riadením energie, predstavila nové UPS zo svojho radu 9PX s výkonom 2,2 kW a 3 kW, ktoré sú vhodné na zabezpečenie vysokokvalitnej ochrany napájania pre virtuálne servery, hyperkonvergované riešenia, sieťové zariadenia a malé dátové úložiská.
 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

26.02.2016 | UPS dodávané spoločnosťou Eaton prekonávajú požiadavky pripravovaných zmien medzinárodných štandardov bezpečnosti UPS

Spoločnosť Eaton po sérií rigoróznych testov potvrdila, že jej aktuálne UPS produkty (zdroje neprerušovaného záložného napájania) nielen, že už spĺňajú, ale v skutočnosti prekračujú požiadavky pripravovaných zmien medzinárodnej normy STN EN 62040-1 – Zdroje neprerušovaného napájania (UPS) – Časť 1: Všeobecné a bezpečnostné požiadavky na UPS. Tento fakt, v kombinácií s dokonalou orientáciou spoločnosti Eaton v danom priemyslovom odbore, znamená schopnosť ponúkať IT manažérom a správcom dátových centier odborné rady ako interpretovať nové štandardy a ako zaistiť prevádzkovú bezpečnosť spolu s garanciou nepretržitého chodu obchodných operácií.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste:

 

26.01.2016 | SmartWire-DT spoločnosti Eaton najnovšie ponúka bránu pre komunikačnú zbernicu EtherCAT

Spoločnosť Eaton, líder v oblasti prístrojov na distribúciu a riadenie elektrickej energie, uviedla na trh novú komunikačnú bránu, ktorá umožňuje pripojenie systému SmartWire-DT v aplikáciách so zbernicovým systémom EtherCAT. Komunikačná brána EU5-SWD-EtherCAT je najnovším výsledkom spolupráce so spoločnosťou Hilscher Gesellschaft für Systemautomation z nemeckého Hattersheimu.

 

Celú tlačovú správu si môžete stiahnuť na tomto mieste: